Úvodní stránka / Konference a aktivity / Roadshow pro školy 2017

Roadshow pro školy 2017

Zveme vás na konference Roadshow pro školy 2017 pořádané společností Microsoft. Konference se konají v období od 2. 10. – 25. 10. 2017 v 13 městech po celé České republice.

Neotálejte s registrací! Zajistěte si včas své bezplatné místo na Roadshow pro školy. Vezměte s sebou všechny kolegy, kteří se aktivně zajímají o používání moderních informačních technologií při výuce. Ukažte všem, že vaše škola je moderní a podělte se s ostatními o své zkušenosti.

Registrovat se můžete zdarma na www.roadshowproskoly.cz

Společnost BOXED, s.r.o. je oficiálním partnerem Roashow pro školy. Přijďte si vyzkoušet naše řešení 3Box, 3Panel a iTriangle. Přijďte se s námi prodiskutovat možnosti získat pro Vaši školu prostředky i vybavení z EU projektu i kvalitní DVPP pro pedagogy.

Přijďte si na náš workshop vyzkoušet praktickou přípravu a realizaci vyučovací hodiny, s prvky badatelsky orientované výuky, postavené na konceptu STEM. Uvidíte, jak při výuce využít moderní ICT řešení Acer, výukové stavebnice se senzory a aktory iTriangle. Ukážeme si, jak u žáků zvýšit motivaci, kreativitu, základy programování a logického myšlení.

Pro více informací je vám k dispozici Mgr. Iveta Matulíková, imatulikova@boxed.cz, 601123185

Zdroj: Roadshow pro školy [online]. Dostupné z: http://www.roadshowproskoly.cz/#home

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.