Úvodní stránka / Konference a aktivity / Roadshow pro školy 2017

Roadshow pro školy 2017

Zveme vás na konference Roadshow pro školy 2017 pořádané společností Microsoft. Konference se konají v období od 2. 10. – 25. 10. 2017 v 13 městech po celé České republice.

Neotálejte s registrací! Zajistěte si včas své bezplatné místo na Roadshow pro školy. Vezměte s sebou všechny kolegy, kteří se aktivně zajímají o používání moderních informačních technologií při výuce. Ukažte všem, že vaše škola je moderní a podělte se s ostatními o své zkušenosti.

Registrovat se můžete zdarma na www.roadshowproskoly.cz

Společnost BOXED, s.r.o. je oficiálním partnerem Roashow pro školy. Přijďte si vyzkoušet naše řešení 3Box, 3Panel a iTriangle. Přijďte se s námi prodiskutovat možnosti získat pro Vaši školu prostředky i vybavení z EU projektu i kvalitní DVPP pro pedagogy.

Přijďte si na náš workshop vyzkoušet praktickou přípravu a realizaci vyučovací hodiny, s prvky badatelsky orientované výuky, postavené na konceptu STEM. Uvidíte, jak při výuce využít moderní ICT řešení Acer, výukové stavebnice se senzory a aktory iTriangle. Ukážeme si, jak u žáků zvýšit motivaci, kreativitu, základy programování a logického myšlení.

Pro více informací je vám k dispozici Mgr. Iveta Matulíková, imatulikova@boxed.cz, 601123185

Zdroj: Roadshow pro školy [online]. Dostupné z: http://www.roadshowproskoly.cz/#home

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek