Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference Aktivní třída 2017

Konference Aktivní třída 2017

Společnost PROFIMEDIA s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na konferenci AKTIVNÍ TŘÍDA 2017.

Místo konání: Konferenční centrum City, Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle

Termín: 12. 10. 2017 od 9:00 do 16:30

Základní informace ke stažení zde.

Kapacita: 250

Dotazy: info@aktivnitrida.cz, 222 312 451

Konference je sponzorována partnery, pro návštěvníky je účast zdarma.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.