Úvodní stránka / Aktuálně / Audiotéka slaví 6. narozeniny

Audiotéka slaví 6. narozeniny

Náš největší elektronický distributor audioknih slaví v úterý 3.10. 2017 šest let na českém trhu.  Audiotéka za tu dobu přivedla k poslechu audioknih statisíce posluchačů, a to nejen díky aplikaci Audioteka. Obliba audioknih stále stoupá, což dokazuje rostoucí počet jak nových titulů, tak posluchačů. Za šest let Audiotéka nastřádala přes 7 079 398 650 hodin mluveného slova. Mezi nejoblíbenější kategorie stále patří detektivky a thrillery, na druhém místě jsou tituly fantasy a sci-fi a v závěsu tituly humorné.

Za poslední rok přibylo v Audiotéce přes 500 audioknih, mezi nimiž jsou i časopisy, které Audiotéka začala na českém trhu prodávat jako první – k poslechu jsou časopisy Forbes, Reportér a Respekt.

Počet zakoupených audioknih, které uživatelé nakoupili přes e-shop a aplikace, se za poslední rok vyšplhal k 140 000, což je o 30 % více než v předchozím roce.  Trend v audioknihách vidí i vydavatelé, jejichž počet se k začátku října vyšplhal až na 170. Audiotéka se podílí svou vlastní produkcí ke zvýšení počtu audioknih u nás. Za poslední rok tak vzniklo 56 audioknih pod značkou Audiotéky.

V rámci narozeninové oslavy 3. 10. 2017 nabízí Audiotéka pouze na jeden den všechny audioknihy za 149 Kč. Audioknižní nadšenci i úplní nováčci si mohou z nabídky vybrat např. jedinečné skvosty a bestsellery mluveného slova, jako jsou audioknihy Einstein, komplet všech her Divadla Járy Cimrmana a tisíce dalších. Díky narozeninovému dárku mohou audioknihy vyzkoušet všichni. Což platí i v případě časopisů. Cena za posledních 9 čísel Reportéru je také narozeninových 149 Kč.

Shrnující infografika Audiotéka slaví 6 let!

Narozeninové video

Kontakt:

Alžběta Vorlová

Tel. +420 778 747 967

alzbeta.vorlova@audioteka.cz

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.