Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference k rozvoji vzdělávání v MŠ a ZŠ

Konference k rozvoji vzdělávání v MŠ a ZŠ

Rádi bychom všechny zájemce o rozvoj vzdělávání nejen z Prahy pozvali na konferenci pořádanou v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro Prahu 13. Konference je určená pro ředitele MŠ a ZŠ, výchovné poradce, speciální pedagogy, pedagogy MŠ a ZŠ i širokou veřejnost.

Místo konání: KD Mlejn, Kovářova 1615/4, Praha 5 – Stodůlky.

Termín konání: 18. 10. 2017 od 9:00 do 13:00.

Celá pozvánka je ke stažení zde.

Registrace ZDE.

Vaše účast na konferenci je bezplatná. Přihlásit se můžete u kontaktní osoby: Mgr. Marcela Fuglíková, mail: map13@email.cz, tel.: 602 931 755 nebo přihlašovacím formulářem. Během konference je zajištěno občerstvení.

Těšíme se na Vás.

Za realizační tým projektu

Ing. Bc. Petra Řezáčová                                                                                                                           Projektový manažer přípravy MAP

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.