Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference k rozvoji vzdělávání v MŠ a ZŠ

Konference k rozvoji vzdělávání v MŠ a ZŠ

Rádi bychom všechny zájemce o rozvoj vzdělávání nejen z Prahy pozvali na konferenci pořádanou v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro Prahu 13. Konference je určená pro ředitele MŠ a ZŠ, výchovné poradce, speciální pedagogy, pedagogy MŠ a ZŠ i širokou veřejnost.

Místo konání: KD Mlejn, Kovářova 1615/4, Praha 5 – Stodůlky.

Termín konání: 18. 10. 2017 od 9:00 do 13:00.

Celá pozvánka je ke stažení zde.

Registrace ZDE.

Vaše účast na konferenci je bezplatná. Přihlásit se můžete u kontaktní osoby: Mgr. Marcela Fuglíková, mail: map13@email.cz, tel.: 602 931 755 nebo přihlašovacím formulářem. Během konference je zajištěno občerstvení.

Těšíme se na Vás.

Za realizační tým projektu

Ing. Bc. Petra Řezáčová                                                                                                                           Projektový manažer přípravy MAP

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek