Úvodní stránka / Aktuálně / Informace ke Generátoru nástrojů povinné publicity

Informace ke Generátoru nástrojů povinné publicity

Řídicí orgán OP VVV informuje příjemce, že Ministerstvo pro místní rozvoj, jakožto garant a realizátor Generátoru nástrojů povinné publicity ESIF, provedlo v posledních měsících některé úpravy nástrojů v Generátoru, přičemž zatím nevydalo novou verzi Manuálu jednotného vizuálního stylu, kde by se dané úpravy již promítly. V každém případě veškeré provedené úpravy jsou plně v souladu s Nařízením EK č. 1303/2013, tudíž se příjemci nemusejí obávat pochybení. Naopak tvorbou povinných nástrojů prostřednictvím této aplikace mají příjemci garantovánu správnost takto vytvořeného nástroje a je tedy žádoucí, aby ji v maximální možné míře využívali.

Více na stránkách MŠMT.

Zdroj: Informace ke Generátoru nástrojů povinné publicity ESIF, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 16.10.2017]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/informace-ke-generatoru-nastroju-povinne-publicity-esif

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.