Úvodní stránka / Aktuálně / Informace ke Generátoru nástrojů povinné publicity

Informace ke Generátoru nástrojů povinné publicity

Řídicí orgán OP VVV informuje příjemce, že Ministerstvo pro místní rozvoj, jakožto garant a realizátor Generátoru nástrojů povinné publicity ESIF, provedlo v posledních měsících některé úpravy nástrojů v Generátoru, přičemž zatím nevydalo novou verzi Manuálu jednotného vizuálního stylu, kde by se dané úpravy již promítly. V každém případě veškeré provedené úpravy jsou plně v souladu s Nařízením EK č. 1303/2013, tudíž se příjemci nemusejí obávat pochybení. Naopak tvorbou povinných nástrojů prostřednictvím této aplikace mají příjemci garantovánu správnost takto vytvořeného nástroje a je tedy žádoucí, aby ji v maximální možné míře využívali.

Více na stránkách MŠMT.

Zdroj: Informace ke Generátoru nástrojů povinné publicity ESIF, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 16.10.2017]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/informace-ke-generatoru-nastroju-povinne-publicity-esif

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek