Úvodní stránka / Aktuálně / Vyhlášena výzva č. 37 – Modernizace pražských škol

Vyhlášena výzva č. 37 – Modernizace pražských škol

Rada hl. m. Prahy schválila dne 24. 10. 2016 vyhlášení výzvy č. 37 Modernizace zařízení a vybavení pražských škol II.

Výzva je zacílena na zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury na školách. Ve výzvě bude podporována modernizace zařízení a vybavení na školách v návaznosti na MAP/KAP. Konzultace projektových záměrů probíhají od 25. října 2017 do 23. března 2018.

Text výzvy č. 37 – Modernizace zařízení a vybavení pražských škol II

Text výzvy č. 37 (verze pro tisk)

Více informací ZDE.

Zdroj: Výzva č. 37 – Modernizace zařízení a vybavení pražských škol II – penizeproprahu. penizeproprahu – Peníze pro Prahu [online]. Dostupné z: http://penizeproprahu.cz/vyzva-c-37-modernizace-zarizeni-a-vybaveni-prazskych-skol-ii/

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.