Úvodní stránka / Konference a aktivity / Závěrečná konference rozvoje vzdělávání

Závěrečná konference rozvoje vzdělávání

Ve středu 18. října 2017 se v Kulturním domě Mlejn v pražských Stodůlkách konala závěrečná konference MAP (Místní akční plán) rozvoje vzdělávání  pro Prahu 13 a Řeporyje (projekt byl financován MŠMT a spolufinancován městskou částí Praha 13).

Úvodní slovo pronesla RNDr. Marcela Plesníková, zástupce starosty MČ Praha 13.

Následovaly příspěvky, představující činnosti MAP, strategické řízení a plánování ve školách, informace o dotacích a šablonových projektech.

Pokračoval samotný program, kde se vystřídali zástupci Pedagogicko-psychologické poradny pro Prahu 5, společnosti META a společnosti ZFP akademie.

Po závěrečném shrnutí a zakončení konference byli všichni účastníci pozváni na oběd.

Hlavní přínos spočíval ve sdílení zkušeností, nabídkách spolupráce či zajímavých námětech na další aktivity MAP II.

Materiály z konfernce naleznete ZDE.

Všem účastníkům i přednášejícím děkujeme za účast.

Realizační tým MAP

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.