Úvodní stránka / Aktuálně / Perpetuum konference o vzdělávání pro 21. století

Perpetuum konference o vzdělávání pro 21. století

Cílem konference je zamyšlení nad tím, jak by se mělo změnit české vzdělávání, aby více odpovídalo aktuálním potřebám měnícího se světa. V rámci konference vystoupí řečníci, kteří do oblasti vzdělávání zasahují a jejichž názor vnáší do diskuze relevantní podněty.

Konference je členěna do tří panelů, v nichž vystoupí odborníci na vzdělávání i inspirativní osobnosti, které se v této oblasti profesionálně nepohybují. Příležitost pro zlepšení praktických dovedností nabídnou odpolední workshopy pod vedením zkušených lektorů. Možnost pro neformální setkání poskytne závěrečná after party.

Více informací ZDE.

Zdroj: Konference Perpetuum 2017 | Perpetuum – magazín o vzdělávání. Perpetuum – novinky a trendy ve vzdělávání [online]. Copyright © Scio 2017 [cit. 02.11.2017]. Dostupné z: https://perpetuum.cz/konference/

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.