Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Nové vzdělávací centrum v Praze

Nové vzdělávací centrum v Praze

ITveSkole nabízí nejen vzdělávání přímo ve školách, ale nově také ve vzdělávacím centru v MŠ Sluníčko pod střechou, Mohylová 1964/4, 15500 Praha, Stodůlky.

Výhodou centra je snadná dostupnost:

300 m od stanice metra B – Lužiny

výborné spojení na Pražský okruh a možnost parkování

Aktuální nabídku kurzů v centru naleznete na Mapě škol v projektech na hlavní straně portálu DUMY.cz.

Nejbližší kurzy v centru:

Kompletní nabídku DVPP pro Mateřské školy a pro Základní školy v rámci „šablon“ naleznete na www.jsmevkurzu.cz.

Pro více informací a vypracování nabídky na míru vašim potřebám volejte 727 902 489 nebo pište na mfiala@itveskole.cz.

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.