Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Centrum školení a nápovědy k Office 365 se představuje.

Centrum školení a nápovědy k Office 365 se představuje.

Centrum školení a nápovědy k Office 365 se představuje.

Využívat službu Office 365 z pohledu uživatelů/učitelů je velice snadné a to také díky tomu, že je vše dostupné v rychlém prostředí internetového prohlížeče a z téměř jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Díky intuitivnímu ovládání webových aplikací je i např. přechod z jiného řešení naprosto plynulý.

Také nasazení Office 365 je velice snadná záležitost, minimálně z pohledu zřízení služby jako takové. Je zde sice potřeba už zásahu IT správce z pohledu ověření domény, importu uživatelských účtů a dalších nastavení, ale pro běžného správce IT jsou to naprosto triviální záležitosti.

Pokud službu Office 365 používáte, tak víte, že mezi její velké benefity patří také kompletně česká nápověda pro téměř všechny možné úkoly a úkony, které můžete v Office 365 dělat. Další výhodu je fakt, že v rámci Office 365 Education máte nárok na bezplatnou garantovanou technickou podporu do 4 hodin od nahlášení problému. Tato podpora je následně dostupná i telefonicky v českém jazyce.

Pokud byste přesto chtěli se ještě více ponořit do tajů Office 365, jsou pro Vás nově připravené tři možnosti, jak ovládnout Office 365 ještě lépe.

V portálu pro správce Office 365 se objevily tři nové možnosti vzdělávání pro správce i učitele/uživatele Office 365. Funkce jednotlivých položek jsou více než vypovídající. První odkaz je určen pro správce Office 365 a nabízí jim základní přehled administrátorských úkonů, se kterými se správce může setkat.

Více informací ZDE.

Zdroj: O technologiích (nejen) ve školách….: Centrum školení a nápovědy k Office 365 se představuje.. O technologiích (nejen) ve školách…. [online]. Dostupné z: http://www.klatovsky.cz/2017/11/centrum-skoleni-napovedy-k-office-365.html

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek