Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Nakoupili jste počítače s Windows 10? Máte nárok na licenci Minecraft: Education Edition

Nakoupili jste počítače s Windows 10? Máte nárok na licenci Minecraft: Education Edition

Každá škola, která od 2. května 2017 do 31. ledna 2018 nakoupila nebo nakoupí počítače s Windows 10, má nárok na stejný počet licencí na Minecraft: Education Edition na jeden rok. Jak na to? Tady je podrobný návod.


Podmínky akce:

 • Škola nebo instituce uvedená v rejstříku MŠMT
 • Zařízení s Windows 10 nakoupeno od 2. května 2017 do 31. ledna 2018
 • Žádost o licence uplatněna od 1. července 2017 do 17. března 2018
 • Administrátor služby Microsoft Store pro vzdělávání musí požádat o licence na Minecraft: Education Edition
 • Je vyžadován doklad o nákupu – faktura
Jak postupovat:
Celý proces získání licencí je složen z těchto základních kroků:
 • Na této stránce se přihlaste se svým administrátorským účtem Office 365, abyste se dostali do Microsoft Store pro vzdělávání. Pokud Microsoft Store vytvořený pro Vaši doménu Office 365 ještě nemáte, v krátkém průvodci si jej můžete vytvořit. Více informací o Microsoft Store pro školství naleznete také v tomto mém článku.
 • Automaticky budete přesměrování na příslušnou záložku v rámci Microsoft Store pro vzdělávání, v pravém horním rohu klepněte na Odeslat nákup zařízení. Vyplňte požadované údaje a projděte celým registračním procesem.
 
 • Po úspěšném ověření uvidíte na stejné stránce již udělené licence na Minecraft: Education Edition, které můžete přiřazovat jednotlivým studentům a učitelům, jak na to se opět dozvíte v již zmiňovaném článku o Microsoft Store pro vzdělávání.

Zdroj: O technologiích (nejen) ve školách….: Nakoupili jste počítače s Windows 10? Máte nárok na licenci Minecraft: Education Edition. O technologiích (nejen) ve školách…. [online]. Dostupné z: http://www.klatovsky.cz/2017/11/nakoupili-jste-pocitace-s-windows-10.html

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek