Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference k profesnímu rozvoji pedagogů

Konference k profesnímu rozvoji pedagogů

Zveme Vás na Mezinárodní konferenci k profesnímu rozvoji pedagogických pracovníků „Podpora začínajících učitelů“, která se uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu v prostorách Národní technické knihovny v Praze. Konference je věnovaná potřebám a podpoře začínajících učitelů při jejich nástupu do pedagogické praxe ve školách.

V hlavní části konference vystoupí se svými příspěvky významní čeští i zahraniční odborníci ze škol i akademické sféry. Už 3. ročník mezinárodní konference k profesnímu rozvoji pedagogických pracovníků uzavře sérii konferencí, které v podzimních měsících pořádá ve spolupráci s MŠMT a partnery Národní institut pro další vzdělávání (NIDV).

Termín:  30. listopadu 2017, 9.00 – 16:15 hod.
Místo:
     Národní technická knihovna, Praha 6 – Dejvice, Technická 2710/6
Účast:
     Helena Plitzová, ředitelka NIDV
Klára Bezděková, ředitelka odboru dalšího vzdělávání a péče o pedagogické pracovníky MŠMT

Program se všemi účastníky konference ZDE

Kontaktní osoba:
Helena Plitzová, ředitelka NIDV
Tel: +420 222 122 122
+420 775 571 615
E-mail: plitzova@nidv.cz
www.nidv.cz

Zdroj: AVÍZO: Konference k profesnímu rozvoji pedagogů, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 29.11.2017]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/avizo-konference-k-profesnimu-rozvoji-pedagogickych

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek