Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference k profesnímu rozvoji pedagogů

Konference k profesnímu rozvoji pedagogů

Zveme Vás na Mezinárodní konferenci k profesnímu rozvoji pedagogických pracovníků „Podpora začínajících učitelů“, která se uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu v prostorách Národní technické knihovny v Praze. Konference je věnovaná potřebám a podpoře začínajících učitelů při jejich nástupu do pedagogické praxe ve školách.

V hlavní části konference vystoupí se svými příspěvky významní čeští i zahraniční odborníci ze škol i akademické sféry. Už 3. ročník mezinárodní konference k profesnímu rozvoji pedagogických pracovníků uzavře sérii konferencí, které v podzimních měsících pořádá ve spolupráci s MŠMT a partnery Národní institut pro další vzdělávání (NIDV).

Termín:  30. listopadu 2017, 9.00 – 16:15 hod.
Místo:
     Národní technická knihovna, Praha 6 – Dejvice, Technická 2710/6
Účast:
     Helena Plitzová, ředitelka NIDV
Klára Bezděková, ředitelka odboru dalšího vzdělávání a péče o pedagogické pracovníky MŠMT

Program se všemi účastníky konference ZDE

Kontaktní osoba:
Helena Plitzová, ředitelka NIDV
Tel: +420 222 122 122
+420 775 571 615
E-mail: plitzova@nidv.cz
www.nidv.cz

Zdroj: AVÍZO: Konference k profesnímu rozvoji pedagogů, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 29.11.2017]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/avizo-konference-k-profesnimu-rozvoji-pedagogickych

iTřída

• Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

ICT plán školy

• ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.