Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Vánoční dárek pro Vás – příručka pro Microsoft Forms

Vánoční dárek pro Vás – příručka pro Microsoft Forms

Říká se, že nejhezčí dárek je ten ručně vyrobený a tak pro Vás mám příručku pro rychlé zvládnutí služby Microsoft Forms. Věříme, že Vám přijde vhod a že v novém roce již nebudete písemky, testy, dotazníky a registrace dělat papírově, protože v Microsoft Forms je vše rychlejší a samo se i opraví. Můžete si přát snad něco jiného? Ať se Vám líbí.

Příručka Microsoft Forms ke stažení

Zdroj: O technologiích (nejen) ve školách….: Vánoční dárek pro Vás – příručka pro Microsoft Forms. O technologiích (nejen) ve školách…. [online]. Dostupné z: http://www.klatovsky.cz/2017/12/vanocni-darek-pro-vas-prirucka-pro.html