Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Microsoft Teams – aktualizovaná stručná příručka je zde

Microsoft Teams – aktualizovaná stručná příručka je zde

Chcete zlepšit (nejen) u vás ve škole elektronickou komunikaci a spolupráci? Využijte Microsoft Teams. Nevíte jak? Proto je pro vás připravena aktualizovaná příručka pro učitele, která vás provede prvními kroky v Teamsech.

Příručka ke stažení zde

Zdroj: O technologiích (nejen) ve školách….: Microsoft Teams – aktualizovaná stručná příručka je zde. O technologiích (nejen) ve školách…. [online]. Dostupné z: http://www.klatovsky.cz/2018/01/microsoft-teams-aktualizovana-strucna.html