Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Interaktivně s Genial.ly

Interaktivně s Genial.ly

Genial.ly vám určitě něco připomene. Na první pohled zcela určitě Canva  – podobné prostředí a některé výsledky (postery, prezentace,…) a na druhý pohled je to bratříček Thinglink – umožňuje tvorbu interaktivních materiálů. Podívejte se do sekce Inspirace a přesvědčte se sami.

Přihlášení je možné i přes Google účet a FB. Na bezplatném účtu nelze výsledky stahovat. Vlastní tvorba je velmi intuitivní, ale doporučuji projít sadu tutoriálů – mimochodem vytvořených právě v Genially.

Projděte si připravené vzory v sekci Edu Recousers nebo vyzkoušejte rovnou Interactive Image a přesvědčte se sami.

Vzhledem k omezeným možnostem free verze Thinglink, by interaktivní obrázky v Genial.ly mohly být dobrou variantou.

Zdroj: Interaktivně s Genial.ly – Co jsem vyzkoušela. Co jsem vyzkoušela – ve škole a okolním vesmíru [online]. Dostupné z: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=3807