Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Interaktivně s Genial.ly

Interaktivně s Genial.ly

Genial.ly vám určitě něco připomene. Na první pohled zcela určitě Canva  – podobné prostředí a některé výsledky (postery, prezentace,…) a na druhý pohled je to bratříček Thinglink – umožňuje tvorbu interaktivních materiálů. Podívejte se do sekce Inspirace a přesvědčte se sami.

Přihlášení je možné i přes Google účet a FB. Na bezplatném účtu nelze výsledky stahovat. Vlastní tvorba je velmi intuitivní, ale doporučuji projít sadu tutoriálů – mimochodem vytvořených právě v Genially.

Projděte si připravené vzory v sekci Edu Recousers nebo vyzkoušejte rovnou Interactive Image a přesvědčte se sami.

Vzhledem k omezeným možnostem free verze Thinglink, by interaktivní obrázky v Genial.ly mohly být dobrou variantou.

Zdroj: Interaktivně s Genial.ly – Co jsem vyzkoušela. Co jsem vyzkoušela – ve škole a okolním vesmíru [online]. Dostupné z: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=3807

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek