Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Malování 3D dostalo nové funkce

Malování 3D dostalo nové funkce

Malování 3D dostalo v nové verzi možnost upravovat objekty i v režimu volného prohlížení. Tvorba a úprava 3D objektů je tak mnohem snazší a rychlejší. Už jste si zkusili nakreslit Váš první 3D objekt?

Zdroj: O technologiích (nejen) ve školách….: Malování 3D dostalo nové funkce. O technologiích (nejen) ve školách…. [online]. Dostupné z: http://www.klatovsky.cz/2018/01/malovani-3d-dostalo-nove-funkce.html