Úvodní stránka / Aktuálně / Global Teacher Prize Czech Republic

Global Teacher Prize Czech Republic

Začal první ročník ceny Global Teacher Prize Czech Republic! Nominovat kandidáta nebo se přihlásit do ceny je možné od 1. ledna do 25. března 2018.

Do ceny se mohou přihlásit pedagogové působící na základních a středních školách v České republice. Slavností vyhlášení vítězů proběhne 14. června 2018. Podívejte se na podrobný harmonogram.

Více informací ZDE.

Zdroj: Novinky – GTP CR. GTP CR [online]. Dostupné z: https://www.gtpcr.cz/category/novinky/