Úvodní stránka / Novinky a zajímavosti v IT / Vzdělávejte se prostřednictvím EUN Academy

Vzdělávejte se prostřednictvím EUN Academy

European Schoolnet Academy přináší nové masivní online otevřené kurzy, které jsou připraveny pro učitele, ICT koordinátory i vedoucí pracovníky škol.

Administering school ICT infrastructure: developing your knowledge and skills

Cílovou skupinou kurzu jsou ICT koordinátoři základních i středních škol. Kurz začíná 15.ledna a mezi hlavní témata patří např. využití cloudu nebo systém BYOD ve výuce.

Více informací a možnost registrace zde.

Online Safety

Kurz Online bezpečnosti umožní účastníkům lépe porozumět rizikům a výzvám, kterým čelí každý z nás v online světě. Kurz se zaměřuje na široké spektrum otázek, např. z oblasti kyberšikany. Bude zahájen 6. února – na mezinárodní den bezpečnějšího internetu.

Více informací a možnost registrace zde.

Zdroj:  eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 18.01.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/vzdelavejte-se-prostrednictvim-eun-academy/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek