Úvodní stránka / Konference a aktivity / Zveme vás na náš stánek D450 na Bett Show 2018

Zveme vás na náš stánek D450 na Bett Show 2018

Konference Bett Show 2018, která se bude konat v Londýně v termínu 24-27.1., je největší konferencí o vzdělávání v Evropě. Konferenci každoročně navštíví cca 35 000 odborníků na vzdělávání z více než 130 zemí.  Cíl všech návštěvníků je prostý – sdílet své zkušenosti v oblasti inovace vzdělávání. Konference Bett je ideálním místem.

Naše společnost Boxed se prvně vydává na konferenci Bett Show v roli vystavovatele.
Na stánku D450 se podělíme o zkušenosti, jaký přínos mají v rámci vzdělávání naše řešení 3Box, 3Panel a iTriangle.

Připravili jsme si pro vás i ostatní návštěvníky několik novinek pro rok 2018.
Chcete se dozvědět více o našich řešeních i o řešeních předních světových leaderů působících v oblasti vzdělávání?

Rádi vás přivítáme a pohostíme na našem stánku D450.