Úvodní stránka / Konference a aktivity / Z našeho stánku na konferenci Bett Show 2018

Z našeho stánku na konferenci Bett Show 2018

Jak jsme již informovali v minulém článku Zveme vás na náš stánek D450 na Bett Show 2018, právě se koná největší konference o vzdělávání v Evropě. Konferenci každoročně navštíví cca 35 000 odborníků na vzdělávání z více než 130 zemí. Cíl všech návštěvníků je prostý – sdílet své zkušenosti v oblasti inovace vzdělávání. Naše společnost Boxed se poprvé vydala na konferenci Bett Show v roli vystavovatele.

Velmi nás těší, že naše novinky pro rok 2018 slaví mezi návštěvníky velký úspěch. Zájem je o 3Box, 3Panel a iTriangle, i o naši novou interaktivní tabuli 3Board.

Více informací k interaktivní tabuli 3Board naleznete ZDE.

Pokud Vás také zaujaly naše produkty, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás, Tým Boxed, s.r.o., tel.: 800 880 990.

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek