Úvodní stránka / Konference a aktivity / Z našeho stánku na konferenci Bett Show 2018

Z našeho stánku na konferenci Bett Show 2018

Jak jsme již informovali v minulém článku Zveme vás na náš stánek D450 na Bett Show 2018, právě se koná největší konference o vzdělávání v Evropě. Konferenci každoročně navštíví cca 35 000 odborníků na vzdělávání z více než 130 zemí. Cíl všech návštěvníků je prostý – sdílet své zkušenosti v oblasti inovace vzdělávání. Naše společnost Boxed se poprvé vydala na konferenci Bett Show v roli vystavovatele.

Velmi nás těší, že naše novinky pro rok 2018 slaví mezi návštěvníky velký úspěch. Zájem je o 3Box, 3Panel a iTriangle, i o naši novou interaktivní tabuli 3Board.

Více informací k interaktivní tabuli 3Board naleznete ZDE.

Pokud Vás také zaujaly naše produkty, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás, Tým Boxed, s.r.o., tel.: 800 880 990.