Úvodní stránka / Konference a aktivity / Úspěch Boxed, s.r.o. na Bett Show 2018

Úspěch Boxed, s.r.o. na Bett Show 2018

Před pár dny jsme se vrátili z Londýna, kde se tradičně konal jeden z největších světových veletrhů zaměřený na novinky v oblasti vzdělávání BETT Show 2018.

Naše společnost BOXED, s.r.o. se jako jediná z České republiky zařadila mezi přední světové společnosti, kterými jsou Microsoft, Google, Lenovo, Promethean, Dell, Lenovo, Acer, BenQ, Intel, Epson, Pasco, Vernier a další vystavující na prestižním veletrhu BETT Show.

Jsme hrdí na skutečnost, že naše prezentace a především řešení 3Box, 3Panel, iTriangle a 3Board, které jsme na BETT Show představovali, se v konkurenci firem z celého světa neztratily, a navíc se potvrdila jedinečnost našich řešení v celé řadě aspektů. Návštěvníci i zástupci firem ocenili vyladěnost našich řešení pro potřeby pedagogů, připravenost našich řešení na využití v kterékoliv vyučovací hodině i výukových obsah a metodické materiály, které jsou součástí naší nabídky.

Na našem stánku měla svoji premiéru nová interaktivní tabule 3Board. Celá řada návštěvníků 3Board hodnotila jako nejlepší interaktivní tabuli, se kterou se kdy setkali. 3Board kombinuje špičkový 65″ dotykový displej se 4K rozlišením s běžnou 86″ tabulí pro popis křídou, doplněnou o křídla s odolným keramickým magnetickým povrchem umožňující popis jak křídou i fixem. Vše je propojené do osvědčeného triptych řešení a upevněné na výškově stavitelném pojezdu. Součástí interaktivní tabule 3Board je výkonné PC s CPU i5, W10 a množstvím výukových aplikací.

S velkým respektem se setkalo sdílení materiálů mezi pedagogy na portálu DUMy.cz. Děkujeme všem pedagogům, kteří na portálu sdílí své materiály. Vynasnažíme se využít kontakty, které jsme na konferenci BETT Show získali, k dalšímu rozvoji portálu DUMy.cz.

BETT je za námi. Jsme rádi, že naše řešení, které školám a pedagogům tady v České republice nabízíme, patří mezi to nejlepší, co je aktuálně na trhu k dispozici.

Jsme tady pro Vás.

BOXED, s.r.o.

Pokud Vás také zaujaly naše produkty, neváhejte nás kontaktovat, Tým Boxed, s.r.o., tel.: 800 880 990.