Úvodní stránka / Aktuálně / Informace k připravované výzvě Šablony II

Informace k připravované výzvě Šablony II

Dovolujeme si informovat o připravované výzvě Šablony II. 21.2. 2018 bylo vyhlášeno Avízo výzvy.
Předpokládaný termín vyhlášení výzvy je 28. 2. 2018. Výzva bude vyhlášena na níže uvedeném odkazu: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/vyhlasene-vyzvy

Základní fakta Šablon II:

1.       Datum vyhlášení výzvy (datum příjmu žádostí): 28. února 2018

2.       Nejzazší datum příjmu žádostí: 28. června 2019 do 14:00

3.       Nejzazší datum  pro fyzické ukončení projektu:31. srpna 2021

4.       Doba trvání projektu: 24 měsíců

5.       Celková alokace na výzvu je 5 420 mil. Kč.

6.       Minimální velikost projektu: 100 000 Kč

7.       Výpočet maximální velikosti projektu:

• pro MŠ a ZŠ: 300 000 Kč na subjekt + (počet dětí/žáků x 2 500 Kč)
  • pro ZUŠ a školská zařízení: 100 000 Kč na subjekt + (počet dětí/žáků/účastníků x 1 800 Kč)

V případě právnické osoby vykonávající činnost více druhů škol, nebo školy a školského zařízení, nebo více druhů školských zařízení je maximální výše výdajů stanovena pro každý druh školy

školského zařízení. Každý druh školy či školského zařízení se započítává pouze jednou a to při nutnosti dodržet maximální výši projektu 5 000 000 Kč.

8.       Na začátku projektu bude příjemcům poskytnuta zálohová platba ve výši 100 % celkových způsobilých výdajů projektu.

Podmínkou možnosti čerpání bude opět dotazníkové šetření. Informace k dotazníkovému šetření v připravované výzvě Šablony II naleznete ZDE. Výstup z dotazníkového šetření je povinnou přílohou Žádosti o podporu. Dotazník budou nově vyplňovat také Školní družiny, školní kluby a střediska volného času.

Díky zkušenostem našeho týmu projektové podpory si společnost ITveSkole, o.p.s dovoluje nabídnout svoji pomoc se šablonovými projekty.

Pomoc ITveSkole.cz, o.p.s. při přípravě projektu:

• Konzultace výběru šablon tak, aby projekt pomohl v rozvoji školy
  • Zpracování a podání projektové žádosti

Školám jsme zkompletovali a odeslali více než 500 žádostí pro šablonové projekty I. Máme 100% úspěšnost a řadu zkušeností.

Chcete si ušetřit mnoho a mnoho času s vyplňováním systému IS KP14+ (MS2014+) a chcete mít jistotu, že vše je správně? Pomůžeme vám s administrativou, zajistíme pro vaši školu kvalitní DVPP, finanční prostředky pro pedagogy i kvalitní výukové pomůcky.
Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás, Tým projektové podpory ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.