Úvodní stránka / Aktuálně / Projektová podpora školám – Šablony II

Projektová podpora školám – Šablony II

Nabízíme vám pomoc, která vám umožní využít příležitosti čerpání „šablon“ naplno.

 1. Najdeme pro vaši školu nejlepší kombinaci šablon
 2. Zkontrolujeme soulad zvolených šablon s dotazníkovým šetřením
 3. Zpracujeme projektovou žádost v IS KP14+ (MS2014+)
 4. Pomůžeme vám s tvorbou a vykázáním závazných výstupů

Jsme obecně prospěšná společnost, proto základní projektovou podporu nabízíme bezplatně. Umíme pro vás zajistit i kompletní projektovou podporu.

V souladu s naší strategií spolupráce jsme proto pro školy připravili ucelený balíček služeb, který pro úspěšné podání projektové žádosti obsahuje celou řadu důležitých kroků.

1. Příprava monitorovacího systému MS2014+

Nastavení systému MS2014+ – test kompatibility počítače, instalace potřebných aplikací, depeše.

2. Konzultace a kontrola dotazníkového šetření

Vysvětlení jednotlivých otázek, konzultace odpovědí, kontrola souladu s prioritami školy.

3. Elektronický podpis

Podpora při zřízení, instalaci a zprovoznění.

4. Odborná konzultace před podáním projektové žádosti

Konzultace a harmonizace volby aktivit projektu, volba povinné aktivity z dotazníkového šetření, pomoc s přípravou povinných dokumentů projektu.

5. Podání projektové žádosti na MŠMT

Finalizace a podání projektové žádosti prostřednictvím systému MS2014+, vypořádání případných doplnění žádosti projektu.

6. Podání projektové žádosti na MŠMT

Finalizace a podání projektové žádosti prostřednictvím systému MS2014+, vypořádání případných doplnění žádosti projektu.

7. Pomoc v průběhu realizace projektu

3 hodiny konzultací spočívající v informačním servisu, vysvětlení významu přijatých depeší z MS2014+, podání kvalifikovaných dotazů na ministerstvo školství, informační servis související s přípravou zpráv o realizaci projektu (ZoR).

8. Informační servis

Zajišťujeme informační servis týkající se projektů zjednodušeného vykazování (šablony) i dalších dotačních programů dostupných pro školy (OP VVV, IROP, OPPPR, OP Zaměstnanost a další).


Ucelený balíček služeb obsahující výše zmíněné kroky vám nabízíme jako smluvně garantovanou službu za 5000 Kč bez DPH.

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás, Tým projektové podpory ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.
Šablony II – Šablonová kalkulačka

Šablony II – Šablonová kalkulačka

Tento jednoduchý kalkulátor umí vypočítat maximální výši dotace pro vaši školu dle kapacity uvedené ve školském restříku. Zadejte ičo organizace a kliknutím na "Načti data z rejstříku MŠMT" předvyplňte automaticky pole formuláře. Po kontrole údajů, kdy nesrovnalosti můžete ručně upravit, kliknutím na tlačítko "Provést výpočet výše dotace...." dojde k automatickému výpočtu a odeslání výsledku na zadaný kontaktní email.

Vyplňte Vaše IČO (8 místné číslo včetně nul na začátku)
Hodnota vychází dle kapacity školy uvedené ve školském rejstříku
Společnosti jsou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění povinny získat Váš souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů získat Váš souhlas s využitím Vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě marketingových materiálů, pozvánek na odborné semináře a konference a na kulturní a sportovní akce v rámci elektronické komunikace. Uveďte proto prosím platné kontaktní údaje v této podobě: jméno a příjmení, korespondenční adresa, e-mailová adresa, telefon. DOKUMENT PLATNÉHO SOUHLASU

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek