Úvodní stránka / Aktuálně / Vyhlášena výzva Šablony pro MŠ a ZŠ II

Vyhlášena výzva Šablony pro MŠ a ZŠ II

Ve středu 28. 2. 2018 vyhlásilo MŠMT výzvy 063 (méně rozvinuté regiony) a 064 (hl.m.Praha). Cílem výzvy je podpořit mateřské, základní a
základní umělecké školy a školská zařízení pro zájmové vzdělávání (střediska volného času, školní družiny a školní kluby) formou projektů zjednodušeného vykazování.

Základní informace:

 • Datum zahájení příjmu žádostí o podporu: 28. 2. 2018
 • Datum ukončení příjmu žádostí o podporu: nejpozději do 28. června 2019 do 14:00 hodin.
 • Minimální/maximální délka trvání projektu: 24 měsíců
 • Minimální výše výdajů: 100 000 Kč
 • Maximální výše výdajů: Maximální výše finanční podpory na jeden projekt se stanoví dle tohoto vzorce:
  • pro MŠ a ZŠ: 300 000 Kč na subjekt + (počet dětí/žáků x 2 500 Kč);
  • pro ZUŠ a školská zařízení: 100 000 Kč na subjekt + (počet dětí/žáků/účastníků x 1 800 Kč).

ITveSkole.cz pro vás zajistí garantovanou projektovou podporu, díky které můžete využít příležitosti čerpání „šablon“ naplno a ušetřit spoustu času. Získáte jistotu, že máte vše správně a v souladu s platnými pravily.

 

 1. Najdeme pro vaši školu nejlepší kombinaci šablon, abyste pro vaši školu mohli získat:
 • Výukové pomůcky
 • Finanční prostředky pro aktivní pedagogy
 • Prostředky na posílení personálních kapacit školy
 • Prostředky na vzdělávání a sdílení zkušeností
 1. Pomůžeme vám s dotazníkovým šetřením formou konzultace
 2. Zpracujeme projektovou žádost v IS KP14+ (MS2014+)
 3. Pomůžeme vám s tvorbou a vykázáním závazných výstupů projektu

S ITveSkole.cz, o.p.s. získáte spolehlivého osvědčeného partnera, na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

V rámci OP VVV projektu Šablony I jsme zajišťovali garantovanou podporu pro více než 500 spokojených mateřských a základních škol ze všech „koutů“ ČR.

NAŠE REFERENCE:

S firmou ITveSkole.cz spolupracujeme již několik let – při zpracování projektových žádostí, monitorovacích zpráv, zpráv o realizaci projektu, při zajištění a realizaci DVPP. Spolupráce probíhá na velmi dobré úrovni, oceňujeme zejména individuální, komplexní a erudovaný přístup, flexibilitu, spolehlivost, odbornou pomoc při řešení nejasností a problémů.

PaedDr. Irena Jarešová, ředitelka, ZŠ Bedřicha Hrozného, Lysá nad Labem

S firmou ITveSkole.cz jsem velmi spokojený. Cena za služby – pomoc při administraci EU výzev je příznivá a hlavně se mohu kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem na pracovnice firmy, a ty mi velmi fundovaně dotaz zodpoví. Navíc hlídají všechny změny, monitorovací zprávy, takže nemusím být neustále ve střehu, co nového se děje. Spolupracuji s firmou již na třetím EU projektu, a s touto pomocí počítám i do budoucna.

Mgr. Pavel Jelínek, ředitel, Základní škola Tišice, okres Mělník

Velmi pozitivně hodnotím spolupráci s firmou IT ve škole, která naší škole pomáhá s administrativou a realizací projektu OP VVV – PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO MŠ A ZŠ I.

Se zaměstnanci firmy řešíme všechny potřebné úkony a patří jim velký dík za jejich vstřícné jednání a pomoc, kterou nám poskytují. Pokud bude nabídnuta pomoc i v dalších projektech, rádi ji přijmeme.

Ing. Bc. Hana Šlachtová, ředitelka školy, Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912

Jsem moc ráda, že jsem nám při realizaci Šablon ZŠ I zajistila administrativní podporu ITveSkole.cz, konkrétně paní Darinu Isevičovou. Spolupráce s paní Isevičovou mi ušetřila spoustu času a práce při administrativní činnosti, která souvisí s realizací šablon. Vím, že se na ni mohu kdykoli obrátit s jakýmkoli dotazem a mám jistotu, že vždy najdeme to správné řešení případného problému. Velmi si vážím její vstřícnosti při zpracování 1. zprávy o realizaci projektu. Doufám, že budeme ve stejném duchu spolupracovat i nadále, nejen při realizaci Šablon ZŠ I, ale v budoucnosti při zpracování žádosti, a následné realizaci Šablon ZŠ II.

Mgr. Jana Nachtigalová, ředitelka, Základní škola, Most, Svážná 2342

Kvalitní spolupráce s ITveSkole.cz nám dopomáhá získat peníze z fondů EU, s firmou spolupracujeme již na třetím projektu, oceňujeme přístup, zpracování projektové žádosti, časovou flexibilitu a ochotu při řešení případných nejasností a problémů. V rámci projektů probíhají školení pedagogických pracovníků pod vedením zkušených lektorů. Vždy máme od učitelů kladné ohlasy.

Oceňuji technickou podporu při řešení nestandartních situací.

Základní škola Chomutov, Písečná 5144

Pro Šablony I. jsme si vybrali na pomoc společnost ITveSkole.cz, neměli jsme žádné zkušenosti s touto firmou, ale po naší, již druhým rokem trvající spolupráci, mohu ITveSkole.cz doporučit všem, kteří chtějí žádat o finanční prostředky v Šablonách II. Vše nám podrobně vysvětlili, pomohli nastavit žádost, pomáhají komunikovat s MŠMT, povinné zprávy o realizaci projektu připraví a pomohou, aby vše bylo v pořádku. Zatím jsme neměli žádné potíže a vše jde tak jak má. Pro Šablony II. si určitě vybereme opět na pomoc ITveSkole.cz. Všem ji mohu jen doporučit.

Bc. Jana Hegedüsová, ředitelka, MŠ Sokolov, Kosmonautů

 

ITveSkole.cz je akreditována MŠMT jako vzdělávací instituce (č. j.: MSMT-48645/2013). Projektovou podporu pro „šablonové“ projekty poskytujeme nepřetržitě od roku 2010. Za tuto dobu jsme pomohli více než 1800 školám.

Pro školy zajišťujeme kompletní projektový servis i v rámci investičních projektů (IROP, OP PPR) i „síťových“ výzev OP VVV.

Pro více informací neváhejte kontaktovat tým projektové podpory ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek