Úvodní stránka / Aktuálně / Seznam obvyklých cen vybavení

Seznam obvyklých cen vybavení

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje dne 9. 3. 2018 Seznam obvyklých cen vybavení, verze 3. Dokument je účinný od 9. března 2018. Seznam obvyklých cen vybavení byl Řídicím orgánem OP VVV zpracován v reakci na potřeby implementační struktury i auditních orgánů.

Seznam slouží:

žadatelům/příjemcům ke správnému nastavení rozpočtu projektu v žádosti o podporu, jako orientační vodítko při zadávání veřejných zakázek;

externím hodnotitelům jako pomůcka pro hodnocení přiměřenosti rozpočtu žádosti o podporu a rovněž;

administrátorům Řídicího orgánu OP VVV ke kontrole zpráv o realizaci a posuzování hospodárnosti a efektivity jednotlivých nákupů.

Seznam obvyklých cen vybavení verze 3  – účinnost od 9. března 2018, zveřejněno dne 9. 3. 2018

Zdroj: Seznam obvyklých cen vybavení, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 12.03.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/seznam-obvyklych-cen-vybaveni