Úvodní stránka / Aktuálně / Seznam obvyklých cen vybavení

Seznam obvyklých cen vybavení

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje dne 9. 3. 2018 Seznam obvyklých cen vybavení, verze 3. Dokument je účinný od 9. března 2018. Seznam obvyklých cen vybavení byl Řídicím orgánem OP VVV zpracován v reakci na potřeby implementační struktury i auditních orgánů.

Seznam slouží:

žadatelům/příjemcům ke správnému nastavení rozpočtu projektu v žádosti o podporu, jako orientační vodítko při zadávání veřejných zakázek;

externím hodnotitelům jako pomůcka pro hodnocení přiměřenosti rozpočtu žádosti o podporu a rovněž;

administrátorům Řídicího orgánu OP VVV ke kontrole zpráv o realizaci a posuzování hospodárnosti a efektivity jednotlivých nákupů.

Seznam obvyklých cen vybavení verze 3  – účinnost od 9. března 2018, zveřejněno dne 9. 3. 2018

Zdroj: Seznam obvyklých cen vybavení, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 12.03.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/seznam-obvyklych-cen-vybaveni

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek