Úvodní stránka / ICT a vše kolem / EduStaňkov 2018

EduStaňkov 2018

Je to za námi! V sobotu 3. 3. 2018 proběhl druhý ročník akce EduStaňkov 2018.

„A je určitě důkazem, že skvělá akce není otázkou peněz, ale podstatné je nadšení. Možná tomu nebudete věřit, ale všichni lektoři a pořadatelé akci pořádali zdarma a pro radost sobě i druhým.“

Sešlo se nás ráno v 9:00 skoro 50 a byl to skvělý den. Zvládli jsme celkem 16 workshopů na 8 velmi různých témat – některé s technologiemi a některé zcela bez nich, ale rozhodně všechny plné inspirace a nápadů. Osobně mám hned námět na hodinu s využitím ozobotů 😇 a určitě nebudu sama.

To, že skoro všichni zůstali až do konce a při závěrečné tombole vládla úžasná atmosféra bylo jen potvrzením skvělého průběhu celého dne. Zpětná vazba od účastníků nás přesvědčila, že tohle naše snažení má smysl a bude tedy i 3. ročník Edu Staňkov! A už plánujeme, jak ho ještě vylepšit.

„Takže se určitě stavte. Nebo ještě lépe – navrhněte rovnou téma svého workshopu a zapojte se!“

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 21.3.2018]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=4379