Úvodní stránka / ICT a vše kolem / EduStaňkov 2018

EduStaňkov 2018

Je to za námi! V sobotu 3. 3. 2018 proběhl druhý ročník akce EduStaňkov 2018.

„A je určitě důkazem, že skvělá akce není otázkou peněz, ale podstatné je nadšení. Možná tomu nebudete věřit, ale všichni lektoři a pořadatelé akci pořádali zdarma a pro radost sobě i druhým.“

Sešlo se nás ráno v 9:00 skoro 50 a byl to skvělý den. Zvládli jsme celkem 16 workshopů na 8 velmi různých témat – některé s technologiemi a některé zcela bez nich, ale rozhodně všechny plné inspirace a nápadů. Osobně mám hned námět na hodinu s využitím ozobotů 😇 a určitě nebudu sama.

https://twitter.com/JaroslavMasek/status/969910059428995072

To, že skoro všichni zůstali až do konce a při závěrečné tombole vládla úžasná atmosféra bylo jen potvrzením skvělého průběhu celého dne. Zpětná vazba od účastníků nás přesvědčila, že tohle naše snažení má smysl a bude tedy i 3. ročník Edu Staňkov! A už plánujeme, jak ho ještě vylepšit.

„Takže se určitě stavte. Nebo ještě lépe – navrhněte rovnou téma svého workshopu a zapojte se!“

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 21.3.2018]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=4379

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek