Úvodní stránka / Aktuálně / Způsobilost mezd/platů OP VVV

Způsobilost mezd/platů OP VVV

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje dne 6. 4. 2018 Metodický výklad k dokumentu Seznam mezd/platů a možné postupy stanovení mezd/platů pro zaměstnance/pracovníky podílející se na realizaci projektů Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (dále jen OP VVV), verze 1 a Metodický výklad k dokumentu Seznam mezd/platů a možné postupy stanovení mezd/platů pro zaměstnance/pracovníky podílející se na realizaci projektů Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (dále jen OP VVV), verze 2.

mzdove_limity_verze_2_FINAL.pdf Mzdové limity – verze 3 – účinnost od 1. dubna 2018, zveřejněno dne 23. 3. 2018(mzdove_limity_verze_2_FINAL.pdf Mzdové limity – verze 2 – neaktuální verze – zveřejněno dne 25.4.2016, účinné od 26.4.2016)

mzdove_limity_verze_2_FINAL.pdf Metodický výklad – Mzdové limity – verze 2 – zveřejněno dne 6. 4. 2018
(mzdovelimity.pdf Mzdové limity – neakutální verze)

mzdove_limity_verze_2_FINAL.pdf Metodický výklad – Mzdové limity – zveřejněno dne 6. 4. 2018