Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Evropská cena eTwinning míří do ZŠ Komenského v Trutnově

Evropská cena eTwinning míří do ZŠ Komenského v Trutnově

Ve středu 11. 4. 2018 proběhlo slavnostní předávání Evropské ceny eTwinning učitelům a žákům ZŠ Komenského v Trutnově za realizaci projektu ICT World 2017. Slavnostní ceremonie se účastnil zástupce Centrálního podpůrného střediska pro eTwinning, pan Bart Verswijvel, zástupci Národního podpůrného střediska pro eTwinning v ČR, paní Pavla Šabatková a Aneta Psotová, a nechyběli také ředitel školy, pan Petr Horčička, a místostarostka města Trutnov, paní Hana Horynová.

Projekt ICT World 2017, zaměřený na rozvoj ICT a jazykových kompetencí u žáků, byl vybrán jako vítěz věkové kategorie 12-15 let. Jedná se o „kombinovaný“ projekt, který je realizován prostřednictvím platformy eTwinning a zároveň jako projekt partnerství pouze mezi školami v rámci tzv. Klíčové akce 2 programu Erasmus+ školní vzdělávání. Realizaci projektu můžete sledovat ve virtuální třídě TwinSpace.

K získání evropského ocenění srdečně blahopřejeme všem zapojeným žákům a učitelům, zejména pak Janě Fišerové a Václavu Fišerovi, kteří jsou původními tvůrci tohoto úspěšného projektu.

Zdroj: eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 17.04.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/evropska-cena-etwinning-miri-do-zs-komenskeho-v-trutnove/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek