Úvodní stránka / Aktuálně / Proč zvolit šablonu „Využití ICT ve vzdělávání“?

Proč zvolit šablonu „Využití ICT ve vzdělávání“?

ČŠI ve zprávě ze září 2017 věnované využití ICT ve školách dospěla k závěru, že „situace je kritická“. Reakcí MŠMT je, že všechny MŠ, ZŠ, ŠD, ŠK, ZUŠ a SVČ mohou ze 6 mld. Kč, které mají aktuálně k dispozici v rámci OP VVV Šablony II, využít až 3 mld. Kč na ICT.

Zamýšlíme se společně s vámi, jak využít příležitosti šablon tak, abychom pomohli zvýšit vybavenost i vaší školy s cílem trvalého zkvalitňování zázemí pro výuku dětí a žáků.

Jaká je odpověď ITveSkole.cz na otázku: Proč zvolit šablonu „Využití ICT ve vzdělávání“?

1. Moderní pomůcky zvyšují efektivitu výuky
  • Dbáme na zvýšení motivace žáků a zaujetí pro výuku
  • Spolupracujeme s odborníky a pedagogicko-psychologickou poradnou
  • Spolupracujeme s tvůrci výukových aplikací postavené na„Hejného metodě“, moderní výuce češtiny, jazyků a kompetencí dle STEM
  1. Kompletní podpora pro celou realizaci projektu
  • Výběr šablon dle potřeby školy
  • Implementace vybavení do prostředí školy
  • Dlouhodobá podpora pedagogům včetně zapojení odborníka z praxe
  • 64 scénářů s tipy využití ICT ve výuce včetně vykázání výstupů v rámci ZoR
  • Kontrola, vykázání a archivace výstupů projektu
  1. Komplexní řešení na míru ZŠ, ŠD, ŠK, ZUŠ a SVČ
  • Mobilní učebna pro výuku gramotností (čtenářská, matematická, jazyková)
  • Moderní sada pro výuku přírodních věd dle STEM
  • Notebooky pro obnovu PC učeben s využitím napříč RVP

Inspirujete se řešením pro ZŠ, ŠD, ŠK, ZUŠ a SVČ

1. Komplexní řešení na míru MATEŘSKÝM ŠKOLÁM
  • 3Boxík + Výuková bedýnka – rozvoj pregramotností, grafomotoriky, logopedie a EVVO
  • 3Boxík + 3Box – podpora spolupráce, všestrannosti a školní zralosti

Inspirujte se řešením pro MŠ

Nabízíme vám našich 8 let zkušeností s úspěšnou realizací 1 900 šablonových projektů.

Využijte bezplatné nezávazné konzultace u vás ve škole.

Pro více informací a domluvení osobní konzultace u vás ve škole

volejte 800 550 660 nebo pište na skoly@itveskole.cz.