Úvodní stránka / Aktuálně / Pravidla pro publicitu

Pravidla pro publicitu

Dne 19. dubna 2018 zveřejnil Řídící orgán OP VVV 3. verzi Manuálu Jednotného vizuálního stylu ESI fondů v programovém období 2014-2020 (dále Manuál JVS), kterou vydalo v aktualizované podobě MMR – NOK. Manuál JVS byl upraven na základě potřeby sladit text dokumentu s úpravami provedenými v Generátoru nástrojů povinné publicity ESI fondů.

Informace ke Generátoru nástrojů povinné publicity ESIF

Manuál Jednotného vizuálního stylu ESI fondů v programovém období 2014-2020:

Manual_JVS_2_doplnene_vydani.pdf Manuál JVS verze  3. upravené vydání  – zveřejněno dne 19. 4. 2018

Manuál vizuální identity MŠMT

Manual_MSMT.pdf Manual_MSMT.pdf (310,31 KB)

_________

Logolinky OP VVV:

Barevný v češtině:

Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz.jpg Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz.jpg (132,49 KB)

Logolink_OP_VVV_ver_barva_cz.jpg Logolink_OP_VVV_ver_barva_cz.jpg (131,20 KB)

Černobílý v češtině:

Logolink_OP_VVV_hor_cb_cz.jpg Logolink_OP_VVV_hor_cb_cz.jpg (98,50 KB)