Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Minecraft: Education Edition. Učte tím nejlepším.

Minecraft: Education Edition. Učte tím nejlepším.

Minecraft: Education Edition je výuková verze počítačové hry Minecraft, kterou si oblíbily děti z celého světa. Díky ní ochotně studují matematiku, dějepis, přírodní vědy, programování a mnohé další předměty. Učí se komunikovat a spolupracovat, rozvíjet svou kreativitu a lépe si zapamatovat nové informace.

Hru Minecraft: Education Edition si mohou zakoupit školy, knihovny, muzea a členové státem uznaných organizací pro domácí vzdělávání.

KoupitKlikněte zde Zkušební verze zdarmaKlikněte zde