Úvodní stránka / Aktuálně / Chcete si vyzkoušet eTwinning pod vedením zkušených učitelů?

Chcete si vyzkoušet eTwinning pod vedením zkušených učitelů?

Chcete si vyzkoušet realizaci eTwinningového projektu pod vedením zkušených učitelů-ambasadorů? Přihlaste se na tradiční letní dílnu!

Místo konání: Plzeň

Termín konání: 19.–22. 8. 2018

Zúčastněné země: Česká republika, Litva, Slovensko

Jazyk: čeština, angličtina

Pro koho je akce určena:

Akce je určena učitelům MŠ, ZŠ a SŠ, které jsou uvedeny v Rejstříku škol a školských zařízení MŠMT.

Dílna je vhodná pro eTwinningové začátečníky i pro zkušenější učitele, do skupin budou  účastníci rozděleni na základě zkušeností s realizací on-line projektů.

Podmínky účasti:

Účast na letní dílně je hrazena z prostředků NSS (konferenční balíček, ubytování a stravování), účastníci si hradí pouze cestu do místa konání a zpět. Z tohoto důvodu je nutná účast po celou dobu jejího konání, pozdější příjezd a dřívější odjezd nejsou možné, je potřeba absolvovat celý pracovní program.

Účastníci budou vybráni ze všech zaregistrovaných a budou osloveni e-mailem v průběhu června 2018.

Program:

V rámci letní dílny si účastníci prakticky vyzkouší spolupráci na projektu eTwinning od začátku do konce. Vyzkouší si práci s různými ICT nástroji, které pak budou moci využít se svými žáky, a dozví si také, jak úspěšný projekt prezentovat.

Vše si vyzkouší na vlastní kůži přímo u počítačů v přátelském prostředí a s dobrou náladou. Letní dílna je zážitkovou formou učení, a tedy i zábavně a užitečně strávený čas.

Po skončení dílny budou mít účastníci všechny potřebné informace k realizaci mezinárodních projektů. Díky účasti učitelů z Litvy a Slovenska budou mít zároveň možnost navázat kontakty již na místě a začít opravdovou mezinárodní spolupráci!

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ (registrace je otevřena do 23. 5. 2018)

Na video z loňské letní dílny se můžete podívat zde:

Zdroj: – eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 25.04.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/chcete-si-vyzkouset-realizaci-etwinningoveho-projektu-pod-vedenim-zkusenych-ucitelu-ambasadoru-prihlaste-se-na-tradicni-letni-dilnu/

O admin