Úvodní stránka / Aktuálně / Pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů

Pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů

Řídicí orgán OP VVV zveřejnil dne 25. dubna 2018 Metodický výklad ke stanovení termínu předložení ZoR zjednodušeného projektu při nemožnosti jejího předložení v řádném termínu. Metodický výklad doplňuje Pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů, verzi 2.

Metodický výklad – Nemožnost předložení ZoR ZP v řádném termínu – zveřejněno dne 25. 4. 2018

Více informací ZDE.

Zdroj: Pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 27.04.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/pravidla-pro-zadatele-a-prijemce-zjednodusenych-projektu