Úvodní stránka / Aktuálně / Pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů

Pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů

Řídicí orgán OP VVV zveřejnil dne 25. dubna 2018 Metodický výklad ke stanovení termínu předložení ZoR zjednodušeného projektu při nemožnosti jejího předložení v řádném termínu. Metodický výklad doplňuje Pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů, verzi 2.

Metodický výklad – Nemožnost předložení ZoR ZP v řádném termínu – zveřejněno dne 25. 4. 2018

Více informací ZDE.

Zdroj: Pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 27.04.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/pravidla-pro-zadatele-a-prijemce-zjednodusenych-projektu

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek