Úvodní stránka / Aktuálně / Orbis Fictus: Jak na základy robotiky?

Orbis Fictus: Jak na základy robotiky?

Nový díl komiksu Orbis Fictus, který EDUin připravuje ve spolupráci s kreslířem Vojtěchem Šedou, se dotýká na příkladu výuky předmětu robotika konfrontace „klasického“ stylu výuky od teorie k praxi s očekáváním žáků. EDUstrip si v lepším rozlišení, než je na obrázku, můžete stáhnout ZDE.

Zdroj: Orbis Fictus: Jak na základy robotiky? | EDUin. EDUin | Informační centrum o vzdělávání [online]. Dostupné z: http://www.eduin.cz/clanky/orbis-fictus-jak-na-zaklady-robotiky/