Úvodní stránka / Aktuálně / OP VVV spustí nový web

OP VVV spustí nový web

Již tento pátek 1. června se spustí nové webové stránky Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV). Nabídnou moderní odlehčený design, přehlednější informace i responzivitu webu.

Zcela nový web OP VVV bude uživatelsky přívětivý a poskytne přehledně uspořádané informace. Oproti původním stránkám, které má OP VVV v rámci webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT), se kompletně změní struktura i design. Velkým přínosem bude především přehlednější zveřejňování výzev, kdy u každé výzvy naleznete na jednom místě veškeré dokumenty, které s ní souvisejí (např. přílohy výzvy, pravidla pro žadatele a příjemce, ale také prezentace k výzvě či informační leták). U běžících výzev se také v informačním boxu ihned dozvíte, kolik dnů zbývá na podání žádosti. Nejzajímavější aktuality budou rotovat v úvodním karuselu na homepage.

Zároveň bude nový web OP VVV postavený na responzivním designu, a tak si vše důležité budete moci pohodlně přečíst i na vašich tabletech nebo mobilních telefonech.„Věřím, že nový web OP VVV usnadní práci při vyhledávání informací nejen našim žadatelům a příjemcům,“ říká Václav Velčovský, náměstek pro řízení sekce operačních programů MŠMT. Nové webové stránky naleznete po jejich spuštění na adrese opvvv.msmt.cz.

 

Hlavní změny na novém webu OP VVV

→ zcela nový design a responzivita webu

→ přehlednější informace ke všem zveřejněným výzvám

→ nejzajímavější aktuality v úvodním karuselu

 

Kontaktní údaje

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy   
Sekce operačních programů     

Kontaktní adresa:
Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, Praha 9
Doručovací adresa:
Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1

Internetové stránky:
opvvv.msmt.cz

www.msmt.cz

E-mail: opvvv@msmt.cz

Facebookový profil:
https://www.facebook.com/opvvv/

Zdroj: OP VVV spustí nový web, MŠMT ČR. 301 Moved Permanently [online]. Copyright ©2013 [cit. 28.05.2018]. Dostupné z: http://sdv.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/op-vvv-spusti-novy-web

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek