Úvodní stránka / Aktuálně / Přehled vzorů – Přílohy monitorovacích zpráv

Přehled vzorů – Přílohy monitorovacích zpráv

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje dne 28. 5. 2018 metodický výklad „Dokládání aktualizovaných příloh žádosti o podporu v době realizace projektu“. Tento metodický výklad, respektive jeho příloha, obsahuje výčet všech povinných či povinně volitelných příloh žádosti o podporu požadovaných ze strany ŘO OP VVV společně se žádostí o podporu a upřesňuje způsob jejich dokládání/změn v době realizace projektu.
 
Metodický výklad Dokládání aktualizovaných příloh žádosti o podporu v době realizace projektu – zveřejněno dne 28. 5. 2018
 
Příloha metodického výkazu: výčet požadovaných příloh – zveřejněno dne 28. 5. 2018

Přílohy k jednotlivým výzvám naleznete ZDE.

Zdroj: Přehled vzorů – Přílohy monitorovacích zpráv, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 30.05.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/prehled-vzoru-prilohy-monitorovacich-zprav

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek