Úvodní stránka / Aktuálně / Přehled vzorů – Přílohy monitorovacích zpráv

Přehled vzorů – Přílohy monitorovacích zpráv

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje dne 28. 5. 2018 metodický výklad „Dokládání aktualizovaných příloh žádosti o podporu v době realizace projektu“. Tento metodický výklad, respektive jeho příloha, obsahuje výčet všech povinných či povinně volitelných příloh žádosti o podporu požadovaných ze strany ŘO OP VVV společně se žádostí o podporu a upřesňuje způsob jejich dokládání/změn v době realizace projektu.

Metodický výklad Dokládání aktualizovaných příloh žádosti o podporu v době realizace projektu – zveřejněno dne 28. 5. 2018

Příloha metodického výkazu: výčet požadovaných příloh – zveřejněno dne 28. 5. 2018

Přílohy k jednotlivým výzvám naleznete ZDE.

Zdroj: Přehled vzorů – Přílohy monitorovacích zpráv, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 30.05.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/prehled-vzoru-prilohy-monitorovacich-zprav