Úvodní stránka / Aktuálně / Lolo třída č.1……

Lolo třída č.1……

Lolo třída č. 1: řve ti tam dítě, aneb hlava rodiny vyžaduje teplo krbu (nový pořad pro rodiče)

Ve spolupráci projektu LOLO Zone, EDUin a Seznam.cz vzniká nový pořad pro rodiče nazvaný LOLO třída. Jde o celodenní program složený z moderovaného rozhovoru s pozvaným hostem na téma týkajícího se vzdělávání, výchovy a rozvoje dětí a témat s tím souvisejících, jako jsou třeba rodinné vztahy. Na moderovaný rozhovor navazuje několik hodin videochatu, během nichž mohou přihlášení účastníci diskutovat s hostem jejich vlastní problémy.

Detaily vysvětluje v rozhovoru pro web Rodiče vítáni moderátor a spolutvůrce pořadu Bob Kartous. Právě se serverem Rodiče vítáni by měl být pořad v budoucnu těsně propojen.

Pořad začíná už ve čtvrtek 7. 6. rozhovorem s manželi Tamarou a Tomášem Klusovými o přístupu k výchově dětí a rozdělení rolí mezi matkou a otcem.

Dalšími tématy budou dvouleté děti v MŠ (psycholožka Eliška Kodyšová), rodinné vztahy (psycholog Marek Herman), děti v digitálním světě (odborník na vztah médií a výchovy Jan Kršňák).

Zdroj: Změna ve vedení Cermat a nový pořad pro rodiče o vzdělávání a výchově LOLO třída | EDUin. EDUin | Informační centrum o vzdělávání [online]. Dostupné z: http://www.eduin.cz/clanky/zmena-ve-vedeni-cermat-a-novy-porad-pro-rodice-o-vzdelavani-a-vychove-lolo-trida/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek