Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Vyšla nová Mozaika

Vyšla nová Mozaika

Vyšla nová Mozaika (léto 2018), která je na téma digitální technologie ve vzdělávání. Dočtete se zde např. o potřebě zvyšování digitální gramotnosti, o projektu s názvem ICT World 2017, který získal Evropskou cenu eTwinning ve věkové kategorii 12–15 let nebo také o tom, jak může vypadat návštěva ve třídě budoucnosti.

Nové číslo Mozaiky si můžete přečíst zde.

Zdroj:  eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 12.06.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/vysla-nova-mozaika/