Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Vyšla nová Mozaika

Vyšla nová Mozaika

Vyšla nová Mozaika (léto 2018), která je na téma digitální technologie ve vzdělávání. Dočtete se zde např. o potřebě zvyšování digitální gramotnosti, o projektu s názvem ICT World 2017, který získal Evropskou cenu eTwinning ve věkové kategorii 12–15 let nebo také o tom, jak může vypadat návštěva ve třídě budoucnosti.

Nové číslo Mozaiky si můžete přečíst zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj:  eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 12.06.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/vysla-nova-mozaika/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek