Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Podmořský svět v Minecraftu

Podmořský svět v Minecraftu

Education Edition je tady. Ponořte se do hlubin oceánu, vytvořte si vlastní korálový útes nebo se podívejte na připravené přípravy do hodin.

Vylovte si tuto aktualizaci na http://education.minecraft.net/aquatic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Karel Klatovsky on Twitter: „Žbluňk! Podmořský svět v Minecraftu: Education Edition je tady. Ponořte se do hlubin oceánu, vytvořte si vlastní korálový útes nebo se podívejte na připravené přípravy do hodin. Vylovte si tuto aktualizaci na https://t.co/Fib1g5gEhp… https://t.co/Yhfvcl31LX“. Twitter. It’s what’s happening. [online]. Copyright © 2018 Twitter [cit. 13.06.2018]. Dostupné z: https://twitter.com/karelklatovsky/status/1006604068872228871/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.klatovsky.cz%2F

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek