Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Mezinárodní kontaktní seminář „Using eTwinning in School-to-school partnerships“

Mezinárodní kontaktní seminář „Using eTwinning in School-to-school partnerships“

Plánujete eTwinngový projekt a zároveň byste na něj rádi získali finanční podporu, abyste se s partnery mohli navštívit?

Rádi bychom Vás informovali, že Dům zahraniční spolupráce pořádá mezinárodní kontaktní seminář “Using eTwinning in KA2 School-to-school partnerships”, který se uskuteční ve dnech  29. 8. – 1. 9. 2018 v Praze.

Cílovou skupinou jsou učitelé středních škol (věk žáků 12 – 19 let), kteří mají zájem dozvědět se, jak spolupracovat na mezinárodním projektu Partnerství škol (Klíčová akce 2 programu Erasmus+ školní vzdělávání) s využitím platformy eTwinning.

Semináře se zúčastní více než 50 učitelů z různých zemí v Evropě, pracovním jazykem proto bude angličtina.

Náplň semináře:

 • představení možností pro mezinárodní spolupráci v rámci programu Erasmus+ a platformy eTwinning
 • tematické workshopy
 • prostor pro hledání partnerů a přípravu projektů

Pokud máte o účast zájem, vyplňte, prosím, co nejdříve registrační formulář dostupný ZDE, kde zároveň naleznete podrobnější informace. Registrace probíhá do pátku 22. 6. 2018 včetně. V případě problémů s registrací se můžete obrátit na Alžbětu Novotnou (alzbeta.novotna@dzs.cz).

O výsledcích výběrového řízení budou registrovaní zájemci informováni prostřednictvím emailu.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi!

Zdroj: eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 14.06.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/mezinarodni-kontaktni-seminar-using-etwinning-in-school-to-school-partnerships/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek