Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Mezinárodní kontaktní seminář „Using eTwinning in School-to-school partnerships“

Plánujete eTwinngový projekt a zároveň byste na něj rádi získali finanční podporu, abyste se s partnery mohli navštívit?

Rádi bychom Vás informovali, že Dům zahraniční spolupráce pořádá mezinárodní kontaktní seminář “Using eTwinning in KA2 School-to-school partnerships”, který se uskuteční ve dnech  29. 8. – 1. 9. 2018 v Praze.

Cílovou skupinou jsou učitelé středních škol (věk žáků 12 – 19 let), kteří mají zájem dozvědět se, jak spolupracovat na mezinárodním projektu Partnerství škol (Klíčová akce 2 programu Erasmus+ školní vzdělávání) s využitím platformy eTwinning.

Semináře se zúčastní více než 50 učitelů z různých zemí v Evropě, pracovním jazykem proto bude angličtina.

Náplň semináře:

• představení možností pro mezinárodní spolupráci v rámci programu Erasmus+ a platformy eTwinning
  • tematické workshopy
  • prostor pro hledání partnerů a přípravu projektů

Pokud máte o účast zájem, vyplňte, prosím, co nejdříve registrační formulář dostupný ZDE, kde zároveň naleznete podrobnější informace. Registrace probíhá do pátku 22. 6. 2018 včetně. V případě problémů s registrací se můžete obrátit na Alžbětu Novotnou (alzbeta.novotna@dzs.cz).

O výsledcích výběrového řízení budou registrovaní zájemci informováni prostřednictvím emailu.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi!

Zdroj: eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 14.06.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/mezinarodni-kontaktni-seminar-using-etwinning-in-school-to-school-partnerships/