Úvodní stránka / Aktuálně / Finanční stav výzev

Finanční stav výzev

ŘO OP VVV průběžně zveřejňuje přehled finančního stavu vyhlášených výzev. Níže si můžete zobrazit tabulku obsahující jak základní identifikaci výzev, tak souhrnné informace o alokaci, počtu zaregistrovaných žádostí o podporu, objemu finančních prostředků v předložených žádostech o podporu či zbývajícím objemu finančních prostředků výzev. Tabulka je aktualizována na začátku a v polovině každého měsíce.

Přehled čerpání v aktuálních výzvách OP VVV – aktualizováno dne 19. 6. 2018

Zdroj: Finanční stav výzev, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 20.06.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/financni-stav-vyzev