Úvodní stránka / Aktuálně / Spuštěna registrace na mezinárodní semináře pro 2. pololetí roku 2018

Spuštěna registrace na mezinárodní semináře pro 2. pololetí roku 2018

Národní podpůrné středisko pro eTwinning si dovoluje pozvat všechny učitele na mezinárodní akce, které budou v druhém pololetí roku 2018 probíhat v zahraničí. Tato nabídka je určena nejen učitelům, kteří jsou zkušení v mezinárodní spolupráci eTwinning, ale také nově registrovaným začátečníkům.

Cílem kontaktních seminářů je nalezení projektového partnera pro projekt eTwinning. V semináři se účastníci dozvědí základní informace o eTwinningu a naučí se pracovat v on-line prostředí pro projektovou spolupráci. Účast na všech akcích (letenka, doprava v místě konání, ubytování, strava a konferenční poplatek) je hrazena z prostředků Národního podpůrného střediska (NSS) pro eTwinning v České republice. Více informací naleznete ZDE.

Učitel musí být zaregistrován do aktivity eTwinning (není nutné mít běžící projekt, může být eTwinningový začátečník, který chce začít eTwinningovou spolupráci).

Podmínky účasti na mezinárodní akci eTwinning:

 • učitel vyhovující kritériím stanoveným pro vybraný seminář (věk žáků, odbornost, znalost cizího jazyka)
 • vyplnění registračního dotazníku

Vyplněním registračního dotazníku nevzniká nárok na účast na akci. O vybraných účastnících rozhodují pracovníci eTwinning NSS. Všichni vybraní účastníci jsou kontaktováni mailem.

Zdroj:  eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 28.06.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/spustena-registrace-na-mezinarodni-seminare-pro-2-pololeti-roku-2018/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek