Úvodní stránka / Aktuálně / Spuštěna registrace na mezinárodní semináře pro 2. pololetí roku 2018

Spuštěna registrace na mezinárodní semináře pro 2. pololetí roku 2018

Národní podpůrné středisko pro eTwinning si dovoluje pozvat všechny učitele na mezinárodní akce, které budou v druhém pololetí roku 2018 probíhat v zahraničí. Tato nabídka je určena nejen učitelům, kteří jsou zkušení v mezinárodní spolupráci eTwinning, ale také nově registrovaným začátečníkům.

Cílem kontaktních seminářů je nalezení projektového partnera pro projekt eTwinning. V semináři se účastníci dozvědí základní informace o eTwinningu a naučí se pracovat v on-line prostředí pro projektovou spolupráci. Účast na všech akcích (letenka, doprava v místě konání, ubytování, strava a konferenční poplatek) je hrazena z prostředků Národního podpůrného střediska (NSS) pro eTwinning v České republice. Více informací naleznete ZDE.

Učitel musí být zaregistrován do aktivity eTwinning (není nutné mít běžící projekt, může být eTwinningový začátečník, který chce začít eTwinningovou spolupráci).

Podmínky účasti na mezinárodní akci eTwinning:

• učitel vyhovující kritériím stanoveným pro vybraný seminář (věk žáků, odbornost, znalost cizího jazyka)
  • vyplnění registračního dotazníku

Vyplněním registračního dotazníku nevzniká nárok na účast na akci. O vybraných účastnících rozhodují pracovníci eTwinning NSS. Všichni vybraní účastníci jsou kontaktováni mailem.

Zdroj:  eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 28.06.2018]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/spustena-registrace-na-mezinarodni-seminare-pro-2-pololeti-roku-2018/