Úvodní stránka / Aktuálně / Dotaz měsíce k šablonám (červen 2018)

Dotaz měsíce k šablonám (červen 2018)

Připravujeme žádost o změnu aktivit v projektu. Existuje podrobný návod, jak administrovat takovou žádost o změnu v IS KP 14+?

Pro přípravu žádosti o změnu můžete obecně využít  Uživatelskou příručku IS KP 14+ Žádost o změnu. Praktický návod pro administraci žádosti o změnu aktivit naleznete v Newsletteru ISKP14+ č. 3/2017 po instalaci – zveřejněno dne 31. 1. 2018. Změny aktivit projektu jsou v  dokumentu popsány na str. 17 – ke stažení ZDE.

Od června 2018 Odbor administrace zjednodušených projektů ve spolupráci s konzultační linkou pro šablony vybírá jeden z nejčastějších dotazů žadatelů a příjemců zjednodušených projektů obecnějšího charakteru za uplynulý měsíc a zveřejňuje odpověď na webových stránkách OP VVV.

Zdroj: Dotaz měsíce k šablonám (červen 2018), MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 03.07.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/dotaz-mesice-k-sablonam-cerven-2018