Letní škola 2018

Zahájili jsme příjem přihlášek na další ročník Letní školy „Tvoříme s iPadem a pro iPad“. Letošní ročník proběhne v termínu 13. až 16. srpna 2018 v hotelu Neptun v Malé Morávce v Jeseníkách.

Podrobné informace o programupřihlašování a obsahu workshopů najdete na těchto stránkách. Stejně tak se můžete seznámit s lektory a začít je sledovat na sociálních sítích.

Podmínkou pro účast je včasné zaslání přihlášky. Po zkušenostech z minulých ročníků doporučujeme zaslání přihlášky co nejdříve. Kapacita akce je omezena kapacitou hotelu a není možné ji již dále navyšovat.

Tým lektorů spolku Učíme moderně z. s. se těší na všechny, kteří se rozhodnou naučit se něco nového a podělit se o své zkušenosti s učiteli z celé České republiky a ze Slovenska.

prihlaska_LS_2018

Zdroj: Letní škola 2018 | Malá Morávka, Jeseníky. Letní škola 2018 | Malá Morávka, Jeseníky [online]. Copyright © 2018 [cit. 09.07.2018]. Dostupné z: http://letniskola.ucimemoderne.cz/