Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Videonávod – nastavení omezení

Videonávod – nastavení omezení

Věděli jste, že můžete v iPadu a iPhonu omezit seznam stránek, které lze pomocí aplikace Safari prohlížet? Nebo že můžete úplně vypnout Fotoaparát a aplikaci Safari jen pomocí jednoduchého nastavení?

Celý článek s videonávodem naleznete ZDE.

Zdroj: Videonávod – nastavení omezení | Moderní výuka. Moderní výuka [online]. Copyright © 2018 [cit. 09.07.2018]. Dostupné z: http://ipadvetride.cz/videonavod-nastaveni-omezeni/