Úvodní stránka / Aktuálně / Putovní výstava fotografií OP VVV

Putovní výstava fotografií OP VVV

Putovní výstavu fotografií OP VVV si můžete ode dneška prohlédnout v Plzni.

Po Praze a Českých Budějovicích se putovní výstava fotografií projektů podpořených z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) přesunula do Kopeckého sadů v Plzni.

Fotografie deseti projektů podpořených z OP VVV jsou od 18. května do 22. října 2018 postupně prezentovány v rámci venkovních expozic v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Brně a Ostravě.

Škála projektů, které získaly evropské dotace, je opravdu široká, protože OP VVV podporuje regionální školství, vysoké školy i výzkum a vývoj. Pro výstavu jsme vybrali projekty mateřských, základních a vysokých škol, které reprezentují všechny tyto oblasti. Pokud budete plzeňskými sady Kopeckého procházet, doufáme, že vás naše výstava zaujme,“ řekl Václav Velčovský, náměstek pro řízení sekce operačních programů MŠMT.

Fotografie přibližují například, jak vypadá podpora předškolního vzdělávání, podpora žáků ohrožených školním neúspěchem nebo matematický a čtenářský klub. Další snímky zachycují vědecké projekty, které se zabývají obnovitelnými zdroji, patogeny, nanotechnologiemi nebo robotikou. Každou sadu fotografií zároveň doprovází text, který poskytuje základní informace o daném projektu.

Kde a kdy si výstavu ještě můžete prohlédnout
Plzeň, Kopeckého sady 19. 7. – 20. 8. 2018
Brno, Malinovského náměstí 21. 8. – 20. 9. 2018
Ostrava, Husovy sady 21. 9. – 22. 10. 2018

Kontaktní údaje

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Sekce operačních programů

Kontaktní adresa:
Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, Praha 9
Doručovací adresa:
Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1

Internetové stránky:
opvvv.msmt.cz

www.msmt.cz

E-mail: opvvv@msmt.cz

Facebookový profil:
https://www.facebook.com/opvvv/

Zdroj: Putovní výstavu fotografií OP VVV si můžete ode dneška prohlédnout v Plzni, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 19.07.2018]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/putovni-vystavu-fotografii-op-vvv-si-muzete-ode-dneska

 

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek