Úvodní stránka / Aktuálně / Vzory příloh ke zprávám o realizaci projektů výzvy Šablony II

Vzory příloh ke zprávám o realizaci projektů výzvy Šablony II

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje vzory příloh ke zprávám o realizaci projektů výzev č. 02_18_063 a 02_18_064 Šablony II. Společně s přílohami zveřejňujeme informační  dokument Dokládání výstupů a indikátorů šablony II, který slouží jako návod pro dokládání výstupů projektů. Doporučujeme se s dokumentem seznámit.

Vzory příloh ke zprávám o realizaci projektů výzev č. 02_18_063 a 02_18_064 Šablony II naleznete ZDE.

Pro více informací neváhejte kontaktovat tým projektové podpory ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz nebo konzultační linku MŠMT, tel.: 234 814 777, email: dotazyzp@msmt.cz.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 01.08.2018]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/vzory-priloh-ke-zpravam-o-realizaci-projektu-vyzvy-sablony-ii-2.htm