Úvodní stránka / Aktuálně / Dotaz měsíce k šablonám (červenec 2018)

Dotaz měsíce k šablonám (červenec 2018)

Jakým způsobem doložit naplnění indikátoru 5 25 10 Počet pracovníků ve vzdělávání, kteří v praxi uplatňují nově získané poznatky a dovednosti do závěrečné zprávy o realizaci?

Na základě portfolií pedagogů zpracuje příjemce souhrnnou zprávu z reflexe za celou organizaci, kterou přiloží ke zprávě o realizaci. Naplnění indikátoru 5 25 10 Počet pracovníků ve vzdělávání, kteří v praxi uplatňují nově získané poznatky a dovednosti je příjemce povinen doložit nejpozději v závěrečné zprávě o realizaci.

Vzor souhrnné zprávy z reflexe (Souhrnná reflektivní zpráva výsledkového indikátoru 5 25 10) pro projekty výzvy č. 02_16_022 a 02_16_023 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I je dostupný ZDE pod názvem Souhrnná zpráva reflexe.

Vzor souhrnné zprávy z reflexe (Souhrnná reflektivní zpráva výsledkového indikátoru 5 25 10) pro projekty výzvy č. 02_16_035 a 02_16_042 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro SŠ a VOŠ I je dostupný ZDE pod názvem Souhrnná zpráva – reflexe 5_25_10.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 03.08.2018]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/dotaz-mesice-k-sablonam-cervenec-2018.htm